Historia e shkolles A.Z.Cajupi

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin

  Numri i postimeve : 12
  Join date : 15/11/2008
  Age : 27

  Historia e shkolles A.Z.Cajupi

  Mesazh  webmaster prej Sun Nov 16, 2008 10:15 pm

  Shkolla “A.Z.Çajupi” eshte ndertuar ne qershor te vitit 1959. Vendi ku ka qene punishtja e familjes Qyqja. Ndertimi i saj eshte bere ne nje kohe rekord nga nje repart ushtarak. Drejtori i pare ka qene Soloklo Afezolli. Shkolla kishte 62 mesues dhe 1348 nxenes. Shkolla Çajupi ka qene shkolle sportive me profil Atletik. Ne vitin 1966 shkolla 8-vjeçare u nda nga shkolla e mesme. Sot shkolla Çajupi eshte nje shkolle e rikonstruktuar, qe nga viti 1999. Ka 55 mesues dhe 1567 nxenes, 32 ambiente mesimi, palester dhe kabinet informatike. Shkolla Çajupi ka qene nder shkollat qe i ka paraprire profilizimit, ne fazen eksperimentale.Sot shkolla “Çajupi” eshte nje nga shkollat e mesme te profilizuara, qe synon te renditet ne shkollat me te mira te qytetit te Tiranes.


  Edituar për herë të fundit nga webmaster në Wed Nov 19, 2008 7:45 pm, edituar 13 herë gjithsej
  avatar
  webmaster
  Admin

  Numri i postimeve : 12
  Join date : 15/11/2008
  Age : 27

  si te perdor forumin

  Mesazh  webmaster prej Tue Nov 18, 2008 11:34 pm

  [img][/img]
  Per te mare pjese ne temat qe zhvillohen ne forum ju duhet te beheni anetar i forumit tone.Kete mund ta beni duke u rregjistruar,mirepo llogaria juaj nuk hapet automatikisht
  sapo te rregjistroheni.Ju duhet te kontrolloni e-mailin tuaj pasi webmasteri ju konfiromon me ane te e-mailit per hapjen e llogarise.Pasi keni hapur e-mailin e derguar nga stafi jone aty njifeni me usernaimin dhe passwordin e llogarise suaj.Poshat paswordit esht edhe adresa e forumit tone ku ju duhet te klikoni dhe llogaria juaj hapet automatikisht.Pas kesaj ju keni te drejte te merni pjese ne forumin tone dhe te jepni mendimet tuaja rreth temave te paraqitura ne forum.Mjafton te shkoni tek nje teme qe ju intereson dhe klikoni siper add-reply qe do te thote pergjigju temes.Gjithashtu ju mund te merni pjese edhe ne galerine tone duke krijuar galerin personale tuajen dhe duke dreguar foto te ndryshme.JU urojme qendrim te kendshem

   Ora është Wed Apr 25, 2018 2:00 am