Menaxhimi(keqmenaxhimi)i ujit

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin

  Numri i postimeve : 12
  Join date : 15/11/2008
  Age : 27

  Menaxhimi(keqmenaxhimi)i ujit

  Mesazh  webmaster prej Sun Nov 16, 2008 12:31 am

  Jepni mendimin tuaj rreth menaxhim dhe keqmenaxhimin e ujit ne shiperi dhe kudon e bote nqs keni sadopak informacion.flm

   Ora është Tue Mar 20, 2018 12:25 pm