Shqiperia esht e pasur me burime ujore por ne shpesh vuajme per te.pse?

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin

  Numri i postimeve : 12
  Join date : 15/11/2008
  Age : 27

  Shqiperia esht e pasur me burime ujore por ne shpesh vuajme per te.pse?

  Mesazh  webmaster prej Sun Nov 16, 2008 12:27 am

  Sepse ne i shfytezojme ne minimum kteo burime qe i kemi ose i shperdorojme.ky esht mendimi im nuk e di per ju.ju fotj te jepni mendimin te gjith rreth kesaj teme.qendrim te kendshem.

  enita

  Numri i postimeve : 1
  Join date : 18/11/2008

  psh te gjithve

  Mesazh  enita prej Tue Nov 18, 2008 9:12 pm

  vuajme per uje sepse nuk i shfrytezojme mire mundesite dhe burimet qe na ka dhuruar natyra.mendoj se ka mungese investimesh dhe shumica e burimeve ujore ose nuk shfrytezohen ose keqperdorohen duke i ndotur ato ujera

   Ora është Wed Apr 25, 2018 2:00 am