A esht uji burim natyror i pashtershem?

  Share

  Sondazh

  A esht uji burim natyror i pashtershem?

  [ 2 ]
  100% [100%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 

  Totali i votave: 2
  avatar
  webmaster
  Admin

  Numri i postimeve : 12
  Join date : 15/11/2008
  Age : 27

  A esht uji burim natyror i pashtershem?

  Mesazh  webmaster prej Sun Nov 16, 2008 12:24 am

  po esht burim natyror i pashtershem dhe ky fakt mund te duket mese miri ne shqiperi pavarsisht se ne e shfyteozjm shum pak dhe vuajm per uje.ju ftoj te jepni mendiminn tuaj te gjith rreth ujit pasi pa te nuk ka jete.flm Very Happy Very Happy Very Happy

   Ora është Wed Apr 25, 2018 1:59 am