Pershendetje per shoqerin dhe familjen

  Share

  Sondazh

  sa besoni ne shokun/shoqen tuaj me te mire

  [ 1 ]
  100% [100%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 

  Totali i votave: 1
  avatar
  webmaster
  Admin

  Numri i postimeve : 12
  Join date : 15/11/2008
  Age : 27

  Pershendetje per shoqerin dhe familjen

  Mesazh  webmaster prej Sun Nov 16, 2008 12:18 am

  shoqeria dhe familja jan dy gjera te pa ndashme per njeriun Smile Smile Smile Smile

   Ora është Wed Apr 25, 2018 2:00 am