si te perdor forumin

  Share
  avatar
  webmaster
  Admin

  Numri i postimeve : 12
  Join date : 15/11/2008
  Age : 27

  si te perdor forumin

  Mesazh  webmaster prej Tue Nov 18, 2008 11:29 pm


  Per te mare pjese ne temat qe zhvillohen ne forum ju duhet te beheni anetar i forumit tone.Kete mund ta beni duke u rregjistruar,mirepo llogaria juaj nuk hapet automatikisht
  sapo te rregjistroheni.Ju duhet te kontrolloni e-mailin tuaj pasi administratori ju konfiromon me ane te e-mailit per hapjen e llogarise.Pasi keni hapur e-mailin e derguar nga stafi jone aty njifeni me usernamin dhe passwordin e llogarise suaj.Posht paswordit esht edhe adresa e forumit tone ku ju duhet te klikoni dhe llogaria juaj hapet automatikisht.Pas kesaj ju keni te drejte te merni pjese ne forumin tone dhe te jepni mendimet tuaja rreth temave te paraqitura ne forum.Mjafton te shkoni tek nje teme qe ju intereson dhe klikoni siper add-reply qe do te thote pergjigju temes.Gjithashtu ju mund te merni pjese edhe ne galerine tone duke krijuar galerin personale tuajen dhe duke dreguar foto te ndryshme.JU urojme qendrim te kendshem

   Ora është Wed Apr 25, 2018 1:59 am